Ваши отзывы

Телефоны для жалоб и предложений:

068-400-7-300

050-3-604-604

Нам важно Ваше мнение.

Уважаемые клиенты и партнеры! Мы ценим Ваше доверие и благодарим за то, что вы выбрали именно нас. Мы стремимся делать все возможное для того, чтобы предоставлять вам обслуживание высокого качества.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
Фото-CAPTCHA
Більше інформації

Результаты ваших оценок

 • Качество работы магазина
  4.8
  5
  Радушие и вежливость персонала
  4.8
  5
  Уровень и качество обслуживания:
  4.2
  5
 • 4.65
  Приємно з Вами працювати! Особливо дякую за розробку дизайну!
  Марина
  21 Травень 2015
 • 5
  Найкрашче обслуговування,найкрашчий товар за вигiдними цiнами.
  Гулiй Мирослав Iванович
  24 Травень 2015
  Щиро дякуємо за відгук! Ми стараємось для Вас!
 • 4.65
  Сантехніку через інтернет ніколи не купувала взагалі, ризикнула і залишилася дуже задоволена роботою, (купила душовий набір) спасибі за докладну консультацію, обов'язково порекомендую вас друзям!
  Надія
  10 Чер 2017
 • 4.3
  Ми поклали атемівську плитку у ванній. Виглядає як справжній мармур! Немає крапок, які помітні при друку малюнка на кожній плитці малюнок розташований по-різному, тому на стіні НЕ видно ритм малюнка (що мене особисто дуже стомлює). А майстер був дуже здивований якістю: на його думку вона краща ніж деякі імпортні. Тільки потрібно брати 1 сорт. Тоді вона дуже рівна (була в усякому разі у мене). І ще порада: якщо кладете плитку в невеликому приміщенні - покладіть її горизонтально. Завдяки цьому прийому моя ванна кімната 4 кв. м. стала набагато ширше! Щоб переконатися спробуйте перед тим, як клеїти плитку на стіну, викласти її на аркуші фанери, притулена під невеликим кутом до стіни.
  Мирослав
  27 Чер 2017
 • 4.3
  Якість обслуговування на рівні. Консультанти добре обізнані у міцності, рівні стирання плитки та зробили безкоштовно красивий дизайн. Дуже вдячна за уважність та підхід до клієнта! Думаю ще повернусь по сантехніку для кухні.
  Катерина Степанівна
  28 Чер 2017
  Дякуємо за приємні відгуки, Катерина Степанівна!

Благодарности